Огляд новинок домашнього одягу Shato, Key, Wiktoria

Огляд новинок домашнього одягу Shato, Key, Wiktoria

Wednesday, Oct 20, 2021 0 коментарий(ев)

Одяг для дому та сну shato, key, wiktoria купити в Києві і Україні. Жіночі піжами, халати і нічні сорочки.

Нові колекції жіночого одягу для дому та сну - це часто справжні витвори мистецтва; це те, що дуже заслуговує на нашу увагу, і те, що створюється для кожної з нас, щоб підкреслити всю нашу красу, привабливість, винятковість, ніжність та витонченість.

У цьому сезоні захоплює - нова розкішна колекція бренду Shato; дарують комфорт і тепло - домашні костюми від бренду Wiktoria, а також, дивує різноманітністю - нижня білизна та одяг для дому польської фірми Key. Розглянемо більш докладно.

 

Торговий дім Shato випустив дивовижно красиві довгі велюрові халати з мереживом, нічні сорочки на гудзиках, велюрові домашні костюми, в тому числі, розміри plus size. Жіночі та чоловічі трикотажні костюми в меланжевих кольорах відмінно комбінуються між собою та створюють гармонійні фемілі луки (family look). Як і раніше, до одягу для дому та сну Шато можна купити красиві домашні тапочки Shato.

 

Shato

 

Бренд Wiktoria розширив асортимент трикотажних та спортивних жіночих костюмів, які тепер представлені в ще більшому кольоговому виборы та фасонах. У колекції, як і раніше, присутні сімейні піжами Мама-Тато-Син-Дочка; однакові халати для мами і дочки, а також парні фланелеві піжами Чоловік-Дружина.

 

Wiktoria

 

Польська фірма Key в новій колекції випустила свої ультра популярні довгі халати з м'якого флісу, але в більш ніжних, ніж раніше, відтінках: ніжно-рожевому, ментоловому. Розширилася лінійка домашнього одягу з фланелі - жіночі та чоловічі фланелеві піжами key, байкові піжами, а також фланелеві нічні сорочки на гудзиках. У цьому сезоні бренд Кей випустив широку лінійку термобілизни чоловічої та жіночої.

 

Key

 

Як бачимо, асортимент домашнього одягу прекрасно великий та різноманітний, тому, ми впевнені, в цьому році, ми не залишимося без обновок, кожна з нас підбере те, чим зможе підкреслити свою красу, зробити подарунок коханій людині або купити затишні піжами близьким.

Related Articles: (4)