Термо білизна та термо одяг Key

Термо білизна та термо одяг Key

Wednesday, Oct 20, 2021 0 коментарий(ев)

Купити термобілизну чоловічу та жіночу Key в Україні.

З наближенням мінусової температури ми все частіше піклуємося про дбайливе збереження тепла нашого тіла під час довгого перебування на свіжому повітрі.

Варіантів утеплитися може бути безліч: хтось віддає перевагу одягати на себе багато різного одягу, хтось - не багато, але максимально теплого, а хтось робить вибір на користь термобілизни. Ми - за третій варіант. Термобілизна сьогодні, це не просто одяг для піддягання, а сучасний технологічно розроблений продукт, який має ряд переваг. По-перше сучасна термобілизна тонка, приємна до шкіри, не стримує рухів та дозволяє шкірі дихати. По-друге, матеріали мають високі теплоізоляційні властивості. По-третє, така білизна або одяг стильно виглядає, її можна носити як самостійну деталь гардеробу - це стосується термо- лонгслівів, гольфів або термо светрів.

Термобілизна Key має всі перераховані характеристики та властивості, при цьому, головною перевагою його, на нашу думку, це те, то що виробляється воно з якісних бавовняних матеріалів (а не синтетики!).

Чоловіча термобілизна Key представлена основними видами термобілизни: термо шорти, термо футболки з довгим рукавом і термо кальсони. При цьому в асортименті бренду є утеплені моделі Hot Touch і більш тонкі - з бавовняного матеріалу, які йде більш як поддеваніем. Чоловік розмірний ряд: від M до 2XL. Кольорове різноманітність не велике - чорний і графітовий (темно-сірий) колір.


Купити чоловічу термобілизну Key.


Жіноча термобілизна Key представлено широким вибором моделей і забарвлень. Колекція Key Hot Touch Woman представлена ​​термо боді, термо- трусиками і шортами, легінсами з двома варіантами гумки і термо светри. Всі назви виробляються в 4-5 кольорах: бежевій, синьою, зеленою, чорної і графітової (сірої). Лінійка розмірів: від S до 2XL - в залежності від моделі.


Купити жіночу термобілизну Key


Всі вироби шиються в універсальному фасон, який прекрасно підійде дівчатам і чоловікам різного віку і комплекції. Купити термобілизна Key недорого за ціною виробника в інтернет-магазині Kamisole.

Офіційний сайт виробника Key: https://key.com.pl/